Wekerle sötét oldala (sajnos)

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Wekerle sötét oldala (sajnos) Wekerle sötét oldala (sajnos)

gborka
Felhasználó

Sajnos ezúton szeretnék valami vérforralót megosztani mindenkivel ami az elmúlt 24 órában történt velem.

Mivel lakásfelújítás van nálam ezért elengedhetetlen volt egy konténer megrendelése, hogy az építési törmeléket, sittet elhelyezzem.
A konténert sajnos csak a kapu elé a járdára tudták letenni mert ahol lakom (egy köz) szélessége nem engedte az udvarba való elhelyezést.
A szemetes autó bőven elfért mellette.
Természetesen a \”kedves\” lakótársak felfedezték ezt az ingyenes lehetőséget és elkezdtek rekamié darabokat s más lomtalanításkor megmaradt lomot,szemetet az éj leple alatt sunyi módon belepakolni.
Reggel mindig volt valami új \”kincs\” a konténerben.
Aztán egy szintén \”kedves lakótárs\” feljelentett a Főv.közterületfelügyeletnél amely munkatársai helyszíni szemlét tartottak aug 11-én délben, erről egy értesítőt is bedobtak a postaládámba, hogy engedély nélküli közterület-használat miatt eljárást indítanak ellenem.
Ráadásul még aznap éjszaka, pontosabban aug. 12-én hajnali 1-2 óra között egy beteg \”közveszélyes valaki\” az éghető dolgokat lefújta vagy lelocsolta valami éghető folyadékkal és meggyújtotta!!!
Épp eszű ember ilyet nem csinál.
Szerencsére nagyobb baj nem történt mert magától elaludt az egész, de történhetett volna nagyobb baj is.

Nem szeretnék senkit gyanúsítani, rágalmazni de biztos, hogy az elkövető(k) valahol a környezetemben laknak és abban is biztos vagyok hogy nem gyerekek voltak!

Ilyen beteg,piromániás közveszélyes embereknek szerintem nem wekerlén lenne a helyük…
Itt nőttem fel, de az elmúlt évtizedekben nem voltak ilyen cselekmények, mivé lett wekerle????