átvertek

sz_kata
Felhasználó

Sziasztok,

Szentgyörgyi Kata vagyok és jó régóta keresem a megoldást az ablakaimra. szeptemberben végre találtam egy céget, akik teljes körűen felújítják az ablakokat és kimondottan műemlék-védett ablakokkal foglalkoznak.
Nagyon örültem, láttam hogy a technológia és az üveg behelyezésének technikája is tökéletes.
A vállalkozó előlegként és anyagköltségre elkért 100 000 Ft-ot a két ablakom felújításához. Elvitte a pénzt és az ablakszárnyakat.
Közeben, nagy lelkesedésemben, sikerült elintéznem, hogy a vállalkozó kiállíthasson egy félig felújított wekerlei ablakot (anyukámtól kapta), a Klímabarát Wekerle napon, október 15-én. A látottak ott is sok embert,köztük az építészeket és a műemlék védőket is meggyőzte.
egy bibi van ebben a szép történetben: több, mint egy hónapja nem láttam az ablakszárnyaimat, melyekre pedig a vállalkozó azt mondta, hogy az egész ablak egy hét alatt felújításra kerül. Nem láttam a pénzt sem, és a vállalkozó október 15-óta elérhetetlen, Nem válaszol az emailjeimre, nem veszi fel a telefonom. Ha számára ismeretlen számról hívom, ígér fűt-fát és ugyanúgy nem jelentkezik.
egyre biztosabb vagyok benne, hogy sajnos, egy svindlis-kamus vállalkozóba futottam bele :-(((

Ezért kérek mindenkit, ha a http://www.butordoktor.eu (BÚtordokto Kft) -vel szeretné ablakait felújítani, szerződés és előleg számla nélkül ne tegye!