Kedves nedudgi! Olyan jó

Sági Zenina
Adminisztrátor

Kedves nedudgi!

Olyan jó lenne tudni, hogy honnan vannak a hallomások. Mert én is sok mindent hallottam már, de nem minden forrás hiteles. Magam beszéltem az egyik önkormányzati képviselővel a témában, a kispesti zajvédő falra lett pénz. Amúgy az erzsébetin is folyamatosan dolgoznak, ma is piszmogtak vele.

Olyan jó lenne az is, ha nem mosná mindenki össze azt, hogy valaki egyáltalán nem akar zajvédő falat, és azt, hogy valaki nem akarja a zajvédő falat úgy, ahogy most tervezik (ellenben igen azt, ahogy x évvel ezelőtt tervezték). Érdemes lenne elolvasni azt, amit a tiltakozók írnak. Senki sem állítja, hogy a zajvédőfal ne lenne szükséges. De nem akarnak bezárva lenni egy sikátorba. Ez leginkább bizonyos háztömböket érint, gyanítom ők tiltakoznak leginkább.

Amúgy amikor mi kerestünk wekerlén lakást nem is mentünk a Nagykőrösi környékére se lakást nézni… Nem lehet egyszerű onnan szabadulni. Ezen a zajvédő fal sem segít. Ebben az értelemben beszélve értékcsökkenésről talán tényleg lehetne perelni. Nem tudom.