Mi van????

nedudgi
Felhasználó

Perelni akar valaki azért, mert zajvédő fal épülne???? :))))
Ugyan már!!! Ebből kára nem származna senkinek! Milyen egészségre káros hatással járna egy plexi fal építése???? Maximum nem lenne szép, ha összefirkálnák. Ezt elismerem.

Kamu ez az egész felháborodás!
Már a beruházás indításakor tudták az illetékesek, hogy a zajvédő fal nem fog teljes hosszában megépülni. Az Erzsébeti önkormányzat ezt nem is titkolta, ők becsületesen megmondták ezt az embereknek. Kispest más utat választott. Nem mondtak igazat, amikor az mondták, hogy megvan a pénz a fal teljes hosszára. Megszervezték ezt a kamu felháborodást, hogy úgy tűnjön, a lakosság nem akarja a falat. Az önkormányzat, pedig nagy kegyesen nem engedi, hogy felépüljön az, amit úgysem akartak megépíteni.
Ennyi. A \”buta nép\” meg a végén örülni fog, hogy ők győztek, és hurrá, nem lesz fal.
A fizetett ellenzők pedig irogassanak a fórumba nyugodtan. Aki józanul gondolkodik úgyis átlát rajtuk.

Pedig higgyétek el, jó lenne az a fal, ha lenne. A zajnak is van egészségkárosító hatása. Ha tényleg van olyan ember, aki meg tudja szervezni a lakosságot, az jó lenne, ha találna egy ügyvédet, aki bepereli a fővárost, hogy így, zajban kell élnünk. Ráadásul csökken a lakások értéke már attól, hogy az út többi részén megépült a fal. Ugyanis ez a környék ettől leértékelődik, mivel mindnenki inkább a csendesebb környékre szeretne költözni, és nem ide. Úgyhogy fal az nem lesz, de perelni azt lehetne. És kellene is.
Mindig az ügyvédek járnak jól.
Ha lesz per, írjátok meg a fórumban, én is csatlakozom.

Még valami. Sajnos nem hogy pár év múlva nem lesz fal, de úgy hallottam nincs is terv rá, hogy valaha folytatnák. Úgyhogy hajrá politikusok, ígérje meg valaki, hogy szerez rá pénzt (de tényleg szerezzen, és ne csak ígérje!), és én biztos rá fogok szavazni!