A terv!

Bigiboy
Felhasználó

Nem. Itt nem arról van szó, hogy az egészet tolják át erzsébetre.
Az ittlakókat nem zavarná, ha a buszok elmennének a ház elött. A középső zöld sáv ami 2,4 méter, onnan elvesznek 1 métert. Mivel ez nem autópálya (legalább is a nagykőrösi út ezen szakasza, és még a bevezető sem, mert az a XIX. ker. Vasgereben utcánál indul a forgalomtechnikai tervek szerint). A buszsáv maradna a helyén a kispesti oldalon és a buszsáv és a másik két sáv közé húznák fel a falat. Így marad szervízút is és mégis megoldódna a probléma. Gyakorlatilag 1,4milliárd forintból csinálják meg ezt. És higgye el nekem, erzsébeten is megépítik, ha ad nekem egy e-mail címet, én szívesen átküldöm önnek az épitési engedélyt, amit 2009ben adtak ki az erzsébeti oldalra. Ha viszont nem téynleg nem épitik meg a falat erzsébeten, akkor Wekerlén se építsék meg, mert abban az esetben a zaj, a kispesti oldalról átverődik az erzsébeti oldalra, és kéttszeresére, akár háromszorosára erősödik, úgy mint a Kispesti oldalon a Kund utcánál. Ahol már kész az erzsébeti rész, de a kispesti még nem.

Amúgy itt is emberek élnek, és az itt lakók ingatlanának az értéke is nagyban csökken, ha megépül. De nem az a megoldás, ha két oldal összeveszik, hanem inkább össze kéne fogni, és közösen fellépni, mindenki érdekében.