Kedves Sziporka! Olvasgatom

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Lakossági fórum/Ház szeme Kedves Sziporka! Olvasgatom

Rekacs
Felhasználó

Kedves Sziporka!

Olvasgatom ezt a honlapot…majdnem naponta,mert kiváncsi vagyok mi történik wekerlén és arra is,hogyan reagálnak rá az ott lakók. No,meg arra is,hogy milyenek is az ott lakók,hisz nemsokára mi is \”ottlakók\” leszünk.

És azt láttom,hallom,olvasom,hogy annyi sok minden történik wekerlén.Fejlődik,épül és szépül.
A szépüléshez pedig nagyon naygon sok hozzáadott energia kell. Azoktól akik építik és azoktól akik elviselik.

És ehhez az energiához sok-sok pozitív erő kell,abból tápálkozik!

Sziporka! Pozitívat addj kérlek,ne negatívat….lapozz vissza,az utóbbi bejegyzéseid közül melyik volt pozitív? A negatívokat meg előbb gondold meg és utánna írd le.

Ezek az építészek azért dolgoznak, feltételezem ingyen,szerelemből,mert szerik ezt a helyet. Szeretik wekerlét és lehet,hogy nem értesz egyet minden döntéssel és van is helye meg érteme vitatkozni egyes dolgokon….de ott ahol annak helye és érteme van….ahol valaki a szabadidejét nem sajnálva leül és segít,ott nem a vitának van helye és érteme…..

Most,biztos megbántalak,pedig én is csak azt írom a végére:
Nem akarlak mesérteni!!!!Pláne,hogy joggal mondhatod,azt sem tudom ki fia borja….de akkor is:
Kikivánkozott!

Rékacs