ajtó és mélygarázs

Kezdőlap Fórumok Fórum Általános kérdések Wekerlei ajtó ajtó és mélygarázs

Debreceni Zsuzsa
Felhasználó

Bejárati ajtó:
Az \”A ház szeme\” projekt kapcsán legyártásra kerül majd egy bejárat ajtó mintadarab is, ami a hagyományos wekerlei. Még folynak az egyeztetések, de ha megnézed az ablakos topikot, ott már írtam, hogy úgy néz ki, lesznek olyan kivitelezők, akiket a wekerlei ablakok gyártására kiajánlunk, mert képesek és hajlandóak a megadott paraméterek (gyártmánytervek) alapján történő gyártásra. Gondolom, ez ugyanígy érvényes lesz az ajtóra is. Érdemes talán mevárni…
Április eleje-közepe táján már okosabbak leszünk, és készül tájékoztató anyag is, ami részben a következő újságban lesz hozzáférhető majd.
Természetesen, itt a honlapon is lesz tájékoztatás róla!

Mélygarázs
Én egyáltalán nem vagyok építész, de laikusként úgy érzem, ill gondolom, hogy ha az adott telek mérete és adottságai engedik, akkor egy mélygarázs, aminek nagyobb része ugye a felszín alatt van, kevésbé lehet bántó, mint egy oda nem illő, felszín feletti épület, hiszem nem változtatja meg a kert képét. Gondolom, irányadó volt a jelenleg érvényes rendezési terv, stb. Már, ha engedéllyel készült az említett építmény.
Persze, kivételek mindig vannak… 🙂