Hááát

Sági Zenina
Adminisztrátor

nekünk sose volt nagy lakásunk, és amikor a konyha a lakás másik végén volt a szagok akkor is szétterjedtek az egész lakásban…

Bukóra kinyitom az ablakokat, kereszthuzattal hamar elvész a szag. A háló ajtaját becsukom, ha nagyon erősek a szagok (de én pl. bő olajban sosem sütök, a hagyma meg kiszellőzik).

De persze manapság vannak remek szagelszívók. Egyszer eljutsz hozzánk és akkor jól megnézed (kiszagolod), hogy miként is sikerült ezt megoldani. Amúgy túl sok bútor nincs a nappaliban: kanapé, könyvespolc-íróasztallal, étkező meg egy komód + a konyha és a hűtő.

De láttam olyan megoldást szélső lakásnál, hogy a wc maradt a kamra a hűtővel, a konyhából lett gyerekszoba, a fürdő elég nagy a wc-nek is, a nagyobbik szobába tették a konyhát és a háló falát betolták egy ágynyira.

Én eleve ilyen egybe konyhát szerettem volna részben mert így lett egy plusz szoba, de különösen azért, mert ha jönnek vendégek, akkor is együtt vagyunk. Még mosogatás közben is lehet dumálni, nem maradok (szorulok) ki semmiből illetve mindenki kényelmesen van, nem a konyhában nyomorgunk, ha együtt akarunk lenni.