Rendezési terv

meli001
Felhasználó

Hát én is bementem az önkormányzathoz hogy a mostani rom helyett új garázst szeretnék építeni. Megmutatták a rendezési tervet, hogy azt csak a kert végébe lehet aszerint.
Szerintem is hülyeség ez, amellett hogy az utcáról belelátnak a számba mikor a grillrácsról leszedett húst kóstolgatom, a kertet éppen kertnek nem lehet használni mert végig egy kocsibeállót kell építeni a kertben hosszában a hátsó részéig. És azt hozták föl indoknak, hogy meg kell őrizni a zöld jelleget. De akkor mi lesz zöld rajta? Max ha a beálló betonját zöldre festem, egy darab virágot, fát nem lehetne ültetni bele, annyi lenne a kertnek.
Aztán mondták hogy \”hát oldalról kell beállni a garázsba, szépen vezetve a telek oldalán egy utat, minden garázshoz\”. Az ő terükön jól mutat, igen, hogy minden garázs már hátul van, csak nem ez a mostani helyzet. Mindenkinek van garázsa rajtam kívül, persze elöl. Amit ők kitaláltak mindenki garázsát le kellene dózerolni és újraépíteni, hogy az én garázsom megfeleljen a rendezési tervüknek. Asztalnál jól néz ki csak nem kivitelezhető és nem fedi a valóságot.
Szóval patthelyzet, egy ronda rom áll azóta is a garázs helyén, ami arra jó hogy eltakarja a kertet az utca felől de baromi ronda. Az utcáról is.