XXVIII. Wekerlei Napok sportprogramja

  1. szeptember 20-22.

 

Szeptember 20.- péntek

Kezdési

időpont

Sportág

Korosztály

Helyszín

14.00

Labdarúgás

1-2. osztályosok

Kós Károly tér MŰFŰ futballpálya

15.00

Labdarúgás

3-4. osztályosok

Kós Károly tér MŰFŰ futballpálya

16.00

Labdarúgás

5-6. osztályosok

Kós Károly Általános Iskola sportpálya

17.00

Labdarúgás

7-8. osztályosok

Kós Károly Általános Iskola sportpálya

Szeptember 21.- szombat

Kezdési időpont

Sportág

Korosztály

Helyszín

  9.00

Asztalitenisz

Alsós, felsős diákok

Kós Károly Általános Iskola tornaterme

11.00

Asztalitenisz

Ifjúsági, felnőtt

Kós Károly Általános Iskola tornaterme

14.00

Sakk szimultán

Ifjúsági, felnőtt

Kós Károly tér, Illatok kertje 

14.00

Labdarúgás

Büntetőrúgó bajnokság

Kós Károly tér, MŰFŰ futballpálya

Szeptember 22.- vasárnap

Kezdési

időpont

Sportág

Korosztály

Helyszín

 9.00

Gyeplabda

Bemutató, verseny

Kós Károly Általános Iskola, műfüves pálya

10.00

Tájékozódási futás

3-10 évesek

Kós Károly tér szánkódomb tövében

10.00

Tájékozódási futás

10 éves kortól

Kós Károly tér, Wekerletelep utcái

10.00-13.00

Dombra futás Labdaradar Akadálypálya

Minden korosztály

Kós Károly tér, szánkó domb

14.00

Tollaslabda, petanque, darts

Minden korosztály

Kós Károly tér, szánkó domb tövében

16.00

Röplabda

Ifjúsági, felnőtt

Kós Károly tér, MŰFŰ futballpálya

Általános információ: Sportáganként a versenykiírások és csapat-nevezési lapok az alábbi linken találhatók:

 Nevezési díj nincs! Infó: Romhányiné Kovács Mária , 70/381-6122, romhanyine.k.maria@gmail.com

Labdarúgás: Előzetes nevezés szükséges.

 Infó, nevezés: Pintér Zoltán, 30/ 311-0481, pinterzoltanistvan@gmail.com

vagy személyesen: szeptember 18-án, szerdán 18-19.00 óra között a WTE irodában.

Labdarúgás versenykiírás, általános iskola, 2019

Labdarúgás nevezési lapok, 2019

Büntetőrugó Bajnokság: nevezés a helyszínen korosztályonként

Büntetőrúgó bajnokság felhívása, 2019

 

Asztalitenisz: Nevezés a helyszínen, iskolások:8.50-ig, felnőttek:10.50-ig

Infó: Köhler Gábor, 70/967-8234

Asztalitenisz versenykiírás, felnőtt, 2019

Asztalitenisz versenykiírás, iskolás, 2019

Asztalitenisz nevezési lap, 2019

 

Sakk: Szimultán játék. Vendégünk, Biatorbágy város sakkozóinak rendezésében. Regisztráció: wekerleitarsaskör@gmail.com


Tájékozódási futás:
Nevezés a Kós Károly téren, 9.30-11.30-ig

Tájékozódási futás felhívása, 2019

 

Röplabda, Szabad játék. Előzetes jelentkezés szükséges romhanyine.k.maria@gmail.com címen. Rendező: Kispest SE

Röplabda versenykiírás, 2019.

Röplabda nevezési lap, 2019.

 

Gyeplabda: Országos verseny, sportági bemutató

Infó: Herberth Balázs, 20/226-62 35, herberthbalazs@gmail.com

Gyeplabda versenykiírás, 2019

 

Dombrafutás, labdaradar, akadálypálya: Rendező: Babály László testnevelő tanár

 

Eredményhirdetés: Szombaton, 16 órakor a Kós Károly téren, a színpadon

 

Helyszínek: Kós Károly tér, Wekerlei Társaskör Egyesület (Kós Károly tér 10. tel: 280-0114)

Kós Károly Általános Iskola (Hungária út 28.- Vonás utca sarok)

 

Együttműködő partnerek:

Wekerlei Önkéntesek, Kós Károly Általános Iskola, Wekerlei Futóklub, Kispest SE, Wekerlei Bocsa Sportegyesület, Biatorbágy város

 

A programok változtatásának jogát fenntartjuk.

Vélemény, hozzászólás?