Általános információ: sportáganként a versenykiírások és a csapat-nevezési lapok letölthetőek a cikk végén található csatolmányokból, vagy olvashatóak a WTE kirakatában.

Előzetes nevezések, 2013. szeptember 11-én, szerdán 18-19.00 óra között a WTE irodában adhatóak le.

Infó: Romhányiné Kovács Mária 70/381-61-22

Szeptember 13. – péntek

Kezdés

Sportág

Korosztály

Kós Károly tér

Megjegyzés

14.00
Labdarúgás
1-4. osztályosok
GUMI futballpálya
Előzetes nevezés, kiírás alapján
14.00
Labdarúgás
5-6. osztályosok
MŰFŰ futballpálya
Előzetes nevezés, kiírás alapján
16.00
Labdarúgás
7-8. osztályosok
MŰFŰ futballpálya
Előzetes nevezés, kiírás alapján
17.00
Labdarúgás
óvodás
GUMI futballpálya
Előzetes nevezés, kiírás alapján
17.00
Tájékozódási futás
Ovisok, kisiskolások
Kós Károly tér
Helyszínen

Szeptember 14. – szombat

Kezdés

Sportág

Korosztály

Helyszín

megjegyzés

9.00
Labdarúgás
Középiskolás
Kós Iskola sportudvar
Előzetes nevezés, kiírás alapján
9.30
Asztalitenisz
Alsós, felsős
Kós Károly Általános Iskola tornaterme
Nevezés a helyszínen
11.00
Asztalitenisz
Ifjúsági, felnőtt
Kós Károly Általános Iskola tornaterme
Nevezés a helyszínen
10.00
Floorball
Alsós, felsős, felnőtt
Kós Károly tér, GUMI futballpálya
Előzetes nevezés, kiírás alapján
16.00
Röplabda,
mindenki
Füves terület a téren
bemutató
16.00
Birkózás
mindenki
Füves terület a téren
bemutató
16.30
Takevondo
mindenki
Füves terület a téren
bemutató

Szeptember 15. – vasárnap

Kezdés

Sportág

Korosztály

Helyszín

megjegyzés

10.00
Tájékozódási futás
Több korosztály
Kós Károly térről, kijelölt útvonalon
Nevezés a helyszínen, 9 órától
10.00
Dombra futás
Több korosztályban
Kós Károly téren, szánkó domb
Helyszínen
13.00
Tollaslabda
Minden korosztály
Kós Károly tér
szabad játék
13.00
Petanque
10 éves kortól
Kós Károly tér
szabad játék
13.00
Íjászat
10 éves kortól
Kós Károly tér
bemutató, szabad játék

Floorball: előzetes nevezések a laszlobabaly@t-online.hu e-mail címen

vagy 2013. szeptember 11-én, szerdán 18-19.00 óra között a WTE irodában Babály Lászlónál (20/ 777-42-72)

Labdarúgás: Előzetes nevezés határideje minden korosztályban, szeptember 11-e szerda, 19.00 óráig.

Információ: Gyürky Bence: 70/50-90-554, gyurkybence@gmail.com.

nevezési díj: nincs

EBBEN AZ ÉVBEN NEM RENDEZÜNK FELNŐTT FOCIT.

Tájékozódási Futás: A kicsik versenye, 400-600 m a Kós Károly téren, a felsősök és felnőttek 2-4000 m-es pályája a

Wekerletelep különböző pontjain lesz kiépítve.

A nevezés a helyszínen történik.

Asztalitenisz:

Információ: Slezák Éva, 30/242-1646

Eredményhirdetés:

 Vasárnap, 14.30 órakor a Kós Károly téren a színpadnál

 

Helyszínek:

Wekerlei Társaskör Egyesület: Kós Károly tér 10. Tel: 280-0114

Kós Károly Általános Iskola: Hungária 28. (Vonás utcai sarok)

A programok változtatásának jogát fenntartjuk!

Vélemény, hozzászólás?