Kerületi tánccsoportok műsorai, óvodák és iskolák színpadi produkciói és más formációk bemutatkozó előadásai zajlanak a IX. Wekerlei Székelykapu Napok rendezvény szombati napján 10 órától a nagyszínpadon. Fél kettőig gazdag program várja a nézőket, lesz akrobatikus rock & roll, néptánc és népdalok, pom-pom lányok, ritmikus gimnasztika, ír tánc, latin tánc, country tánc, de Szívdobbanás, illetve Vidám pillanatok címmel bemutatott produkció is színpadra kerül… Sokat ígérő program!

A színpadon közel félezer gyermek és fiatal fordul meg a 3 és fél óra alatt, a mintegy negyven különböző formáció műsora biztosan esélyt sem hagy a nézőknek az unatkozásra.

Bájos ovisok, tehetséges gyermekek és már szárnyra kapó fiatalok – a jövő sztárjai. Övék a színpad május 25-én 10 órától. Jöjjön el, nézze meg őket és érezze jól magát!

WSZN – Tied a színpad (2013. május 25.)

program óránkénti bontásban

 

10 órától:

Pannónia Általános Iskola, Néptánc csoport, Dél-dunántúli ugrós

ÁRNYAS ÓVODA 2. számú tagóvodája, Corvin óvoda néptánc csoport, Zöld erdőben

ÁRNYAS ÓVODA központi (székhely), Zöldlevelecske nagycsoport, A kóró és a kismadár (mese)

ÁRNYAS ÓVODA 1. számú tagóvodája, Mákvirág nagycsoport, A répa mese

Arany Óvoda, Lány torna csoport, Bemutató

Hársfa Óvoda, Katica csoport, Vidám pillanatok

Szivárvány Óvoda, Méhecske nagy-középső csoport, Pünkösdöljünk!

 

11 órától:

Eötvös József Általános Iskola, B-Cool Dance Team & 4m Dance Company, Akrobatikus Rock And Roll & Hip-Hop mix

WKK, Mazsola aerobic – kezdő csoport, Bemutató

WKK, Mazsola aerobic – haladó csoport, Bemutató

Szent József Plébánia, Életfa-ovisok, Somogyi ugrós táncok

Szent József Plébánia, Életfa-iskolások, Szatmári táncok

Erkel Ferenc Általános Iskola, Suhajda Népdalegyüttes, Népdalcsokor

Erkel Ferenc Általános Iskola, Kacagány Népdalegyüttes, Népdalcsokor

Gábor Áron Általános Iskola, Gáboros pom-ponosok, pom-pon tánc

Gábor Áron Általános Iskola, Gáboros tánccsoport, Modern Tánc

 

12 órától

Etude TáncStúdió, 1. csoport, Bemutató

Etude TáncStúdió, 2. csoport, Bemutató

Bolyai Általános Iskola, 2. osztályos lányok, Aladdin

Bolyai Általános Iskola, 3. osztályos lányok, Grease

Bolyai Általános Iskola, 4. osztályos lányok, Abba

Bolyai Általános Iskola, Tabi Melissza és Édes Virág, Ritmikus gimnasztika – szabad gyakorlat

Gábor Áron Általános Iskola, Kicsi Gáborosok, Fekete-pekete, mondóka és tánc

Gábor Áron Általános Iskola, Nagyobb Gáborosok, Üveges Tánc

Gábor Áron Általános Iskola, Kicsi Gáborosok, Hull a szilva – térülős-fordulós

Vass Lajos Általános Iskola, Szitakötők, Réce-ruca vadliba, jöjjenek a lagziba

Múzsa Sportegyesület, Kezdő csoport, Reggel

Múzsa Sportegyesület, Haladó csoport, Ma

Jamland Hip-hop TSE, Jamland KP Crew, Táncprodukció

Pannónia Általános Iskola, Pannónia iskola régi tanulói, Szívdobbanás

 

13 órától

Erkel Ferenc Általános Iskola, Kötélugró csoport, Bemutató

vonZArt Táncstúdió – Wekerle 2. és 3. csoport, Ír tánc

vonZArt Táncstúdió – Újlak 2. csoport, Latin tánc

vonZArt Táncstúdió – Újlak 1. és 2.csoport, Country táncok

vonZArt Táncstúdió mind a 4 csoportja, Finálé

Vélemény, hozzászólás?